OGÓLNOKSZTAŁCĄCE LICEUM LOTNICZEim. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
25 czerwca 2020
Pożegnanie pracownika odchodzącego na emeryturę

Podczas rady pedagogicznej w dniu 24 czerwca 2020 roku dyrektor OLL pan Andrzej Jaworski poinformował, że od września grono nauczycieli OLL opuści pani Anna Pielacha, która po wieloletniej pracy w „lotniku” przechodzi na emeryturę.

Dyrektor dziękując koleżance Annie Pielasze za lata poświęcone Liceum Lotniczemu podkreślił, że zawsze jest wspominana przez absolwentów z wielkim szacunkiem i sympatią.

Chciałbym – mówił dyrektor – bardzo serdecznie podziękować koleżance Ani za wszystkie lata spędzone w liceum, za ogromny wkład w to, jaka nasza szkoła dziś jest, za niewyczerpaną energię, poczucie humoru, zaangażowanie, poświęcenie całego zawodowego życia szkole, którą ja tylko przez chwilę mam zaszczyt kierować.

Pomimo tego, że rada odbywała się online, udało się zorganizować dostarczenie koleżance bukietu kwiatów. Osobiście przekazał je zastępca dyrektora pan Wiesław Chwaściński.

Dyrektor w imieniu własnym oraz całego grona pedagogicznego życzył pani Annie Pielasze pięknego czasu, pełnego spokoju, radości, zdrowia i pomyślności w każdym możliwym aspekcie życia.

 

Aniu, wszystkiego najlepszego!

Zdjęcia

generuj pdf
go-up
Kontakt

Ogólnokształczące Liceum Lotnicze
2 Pułku Kraków 5
08-521 Dęblin
tel. 261519701
fax. 261519702
oll@onet.pl

    
  • BIP